Zwroty i wymiana

z dnia

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to 14 dni. Spakuj buty i odeślij je do nas bez podawania przyczyny, na adres:

KAMA Kamilla Kornecka
ul. Żeromskiego 38a
62-200 Gniezno

Wystarczy, że klikniesz link do strony "Prawo odstąpienia od umowy". Tam zapoznasz się z opisem i pobierzesz formularz zwrotu, który dołączysz do odsyłanego towar wraz z paragonem lub fakturą zakupu.

Otrzymując przesyłkę, sprawdź czy opakowanie oraz towar nie są uszkodzone. Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania obuwia.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany prze nas).

Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. Przy zwrocie tylko części zamówienia, koszty dostarczenia zwracamy proporcjonalnie do ilości zwracanych towarów (np. przy zwrocie połowy zamówienia zwracamy połowę kosztów dostarczenia).

Newsletter

* Rozwiń i zaznacz kanał zgody Zwiń * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Zapisz się do newslettera Otrzymasz informacje o nowościach oraz promocjach