Damskie sandały na gorące letnie dni

Letnie sandały to buty niezwykle różnorodne, pozwalające na dowolną stylizację: do pracy, na popołudniowe spotkanie lub eleganckie wyjście. Również miłośniczka sportowego stylu znajdzie coś dla siebie.
 
Do noszenia sandałów zachęcają gorące letnie dni. A jest w czym wybierać. Zacznijmy od tych najwygodniejszych na płaskiej podeszwie, które pasują do wszystkiego: od spódnic i sukienek w każdej długości, po szorty i dżinsy oraz spodnie materiałowe. Na tym jednak nie kończy się ich różnorodność, ponieważ możemy wybrać sandałki zbudowane wyłącznie z podeszwy i paseczków, tzw. floss sandals - to wersja dla minimalistek raczej o wąskich stopach i szczupłych łydkach, albo z zakrytymi palcami lub piętą. Dodajmy to tego wielość kolorów, deseni (lub ich braku) oraz zdobnych dodatków. Otrzymamy nieskończoną ilość możliwości do każdej kreacji zakładanej w ciągu dnia.

Tego lata bardzo modne są sandały w żywych kolorach, ze zwierzęcym motywem oraz w bieli, która znów powróciła do łask.

Jeśli nie mamy ochoty na sandały na płaskiej podeszwie, do wyboru mamy rozmaite rodzaje podeszew: od platform i koturnów, poprzez niskie obcasy typu kaczuszka, po wysokie szpilki. Możesz postawić na obcasy typu słupek lub geometryczny klocek. To kolejne urozmaicenie tych niezwykłych butów. W przeciwieństwie do wąskich obcasów, które wymagają pewnej wprawy podczas chodzenia, koturny, platformy i słupki są stabilne i bardzo wygodne. Ich wysokość każda pani łatwo dobierze w naszym sklepie.

Osobną grupę stanowią sandały sportowe. Obecne dominują modele z zapięciem na rzep, mniej lub bardziej zabudowane, w różnych kolorach, zawsze na wygodnej, profilowanej podeszwie.

Damskie sandały - zobacz nasze propozycje >