Takie miękkie i ciepłe – zimowe kapcie dla mamy i dziecka

Zimą nawet  w domu potrafimy zmarznąć, jeśli nie zadbamy o odpowiednią garderobę. Wystarczą cienkie skarpetki na stopach i kapcie noszone wciąż od lata, a nieprzyjemne uczucie chłodu będzie nam towarzyszyło przez cały dzień. Jeśli zatem chcesz uniknąć przykrych niespodzianek w postaci kataru, czy nawet przeziębienia, załóż przynajmniej dwie pary skarpetek, albo

kup ocieplane kapcie domowe

i ciesz się rozgrzanymi stopami i uczuciem ciepła rozpływającym się po całym ciele. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do pań w każdym wieku – od tych najmłodszych po ich mamy i babcie. Dla naszych Klientek przygotowaliśmy duży wybór domowego obuwia na zimę w różnych fasonach i kolorach. Grubsza antypoślizgowa podeszwa oraz przytulne futerko to gwarancja wygody i odprężenia, jakiego szukamy w domowym zaciszu.

Dziewczynkom polecamy kapcie – zwierzątka: lamy, jednorożce, króliki, pieski, rybki  lub owieczki w pastelowych kolorach z przyszytymi oczami i śmiesznie sterczącymi uszami. Miękkie, ciepłe i na antypoślizgowej podeszwie.

Dorosłym paniom oferujemy równie radosne kapcie domowe, ale również bardziej klasyczne, na grubej podeszwie izolującej stopy od chłodnego podłoża, z futerkiem lub kożuszkiem, wsuwane lub pełne, ogrzewające całe stopy. Kolory – od pastelowych po bardziej nasycone.

Dla najstarszych Klientek przygotowaliśmy szeroki wybór tradycyjnych laczków i kapci na solidnym i antypoślizgowym spodzie, z grubego i ciepłego filcu, lekkie, dobrze trzymające się stopy, z profilowaną wkładką, lecz w bardziej stonowanych kolorach i delikatniejszych zdobieniach.